Mail: info@internet-image.pl Telefon: 794 797 133

Opinie naszych Klientów

O wysokiej jakości naszych usług, mogą świadczyć otrzymane od naszych Klientów referencje. Oto wybrane z nich:
„Świadcząc usługi z zakresu e-marketingu dla KSK, agencja Internet-Image wykazała się pełnym profesjonalizmem, wysoką kulturą pracy i rozumieniem potrzeb klienta. Dlatego z czystym sumieniem polecam współpracę z Internet-Image.”

Kamil Sawoń właściciel KSK

 
„Współpraca Drzwi.pl z firmą Internet-Image obejmuje e-marketing oraz ochronę wizerunku naszej firmy w Internecie. Jesteśmy w pełni zadowoleni z dotychczasowej współpracy, która bezpośrednio przekłada się na zwiększoną ilość klientów. „

Julian Kosik właściciel Drzwi.pl

 

„Internet-Image prowadzi dla nas kampanie reklamowe w Internecie. Podczas współpracy pracownicy firmy cechowali się rzetelnością i odpowiedzialnością, udzielali także cennych wskazówek i fachowych porad. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani efektami usług świadczonych dla nas przez Internet-Image.”

Sebastian Spanier dyrektor Decus Druk

 
„Współpracę rozpoczęliśmy 01.02.2011 roku. Firma to godny zaufania partner w dziedzinie linków sponsorowanych AdWords. Polecam Internet-Image z pełną odpowiedzialnością i wyrażam nadzieję, że dalsza współpraca będzie przebiegała na dotychczasowym, wysokim poziomie.”

Ryszard Godlewski P.P.iU.T. „Godlewski”

 
„Doskonały kontakt, kompetentne doradztwo oraz wysoka skuteczność usług świadczonych przez Internet-Image, to cechy, dzięki którym mogę śmiało polecić firmę jako godnego zaufania partnera.”

Olga Góralewicz ChocolateHouse.pl

 
„Polecam wszystkim Internet-Image jako solidnego partnera biznesowego. Firma wiele razy potwierdziła swoje doświadczenie w branży reklamy internetowej oraz wysokie kompetencje pracowników. Nasza współpraca przynosi obustronne korzyści.”

Wojciech Mazur Elephate.pl

 

„Serdecznie polecam współpracę z Internet-Image.

Paweł Wójcikowski właściciel sieci SpyShop

 

„W imieniu swoim i uczestniczek dziękuje za przeprowadzone szkolenie. Zostało ono bardzo pozytywnie ocenione. Z mojej strony dziękuje za profesjonalizm i sprawną komunikację. Pozostajemy otwarci na współprace w przyszłości.”

Katarzyna Zych Główny Specjalista ds. Rozwoju w Abra Meble

 

Ze względu wysoką jakością obsługi klienta w 20111 Internet-Image otrzymało niezależny certyfikat Pewny Przedsiębiorca

Zobacz także rezultaty naszych kampanii

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Close Menu