Mail: info@internet-image.pl Telefon: 794 797 133

Internet-Image oficjalnym resellerem AdKontekst

logo adkontekst

Wszystkich naszych klientów z radością informujemy, iż Internet-Image zostało oficjalnym resellerem platformy reklamy kontekstowej AdKontekst.

Adkontekst to największa polska sieć reklamy kontekstowej umożliwiająca emisję reklam na najbardziej opiniotwórczych i renomowanych witrynach polskiego Internetu, takich jak m.in. grupa WP, Onet, Interia, serwisy PolskaPresse, Media Regionalne, Rzeczpospolita.pl i setki innych serwisów branżowych oraz hobbystycznych. Łącznie powierzchnia sieci to serwisy internetowe ponad 1500 podmiotów o sumarycznym zasięgu ponad 92% użytkowników internetu w Polsce. Więcej o reklamie kontekstowej znajdziecie Państwo w naszej ofercie linków sponsorowanych.

Jerzy Kowalski

Od 2008 roku wraz z naszym zespołem rozwijam Internet-Image - agencję interaktywną świadczącą usługi z zakresu marketingu w Internecie: obejmujące reklamę internetową oraz kreowanie wizerunku w Internecie. W naszej pracy, klasyczne metody marketingu internetowego łączymy z najnowszą wiedzą z zakresu psychologii zachowań konsumenckich. Połączenie takie pozwala nam lepiej zrozumieć motywacje zakupowe konsumentów w Internecie, a co za tym idzie jeszcze skuteczniej promować oraz kreować wizerunek marek produktów oraz usług.

Dodaj komentarz

Close Menu