Skontaktuj się z nami:

Chcesz wysłać do nas zapytanie ofertowe? Masz pytania lub wątpliwości odnośnie promocji lub wizerunku Twojej marki w Internecie? A może zastanawiasz się, w jaki sposób możemy pomóc Ci się promować, lub kreować pozytywny wizerunek?

Napisz do nas, a nasi konsultanci odpowiedzą nie później niż 24 godzin od otrzymania Twojej wiadomości. Oczekujesz szybkiej rekcji lub chcesz szczegółowo omówić problem wizerunkowy – zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem firmowym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10 do 17. Zapraszamy do kontaktu!


Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

    WAŻNE: Powyższy formularz kontaktowy może blokować wysyłanie linków do stron WWW. Jeśli przy próbie wysłania formularza otrzymasz komunikat “Wystąpił problem z wysłaniem twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później.” wyślij nam wiadomość za pośrednictwem poczty email na adres info@internet-image.pl. Przepraszamy za utrudnienia. 

    Administratorem danych osobowych jest firma IMAGE Ilona Kowalska

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym, będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie ofertowe, zgodnie z polityką prywatności strony