Mail: info@internet-image.pl Telefon: 794 797 133

Zoptymalizowane na potrzeby SEO kampanie Marketingu Szeptanego na forach internetowych, grupach dyskusyjnych, oraz social mediach, to skuteczne wsparcie dla pozycjonowania stron internetowych.

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniu naszych stałych Klientów, a jednocześnie korzystając z wieloletniego doświadczenia zdobytego przy prowadzeniu kampanii Marketingu Szeptanego na forach internetowych, grupach dyskusyjnych oraz w social mediach, przygotowaliśmy nową usługę „Marketing Szeptany dla SEO„, dedykowaną dla branży SEO, oraz firm, które chcą budować zaplecze bezpiecznych, a przede wszystkim wartościowych przekierowań do swojej strony WWW. 

Nowoczesna strategia SEO jest obecnie w dużej mierze oparta o tzw. marketing treści (z ang. content marketing). Autorytety z dziedziny pozycjonowania stron WWW nie mają wątpliwości – przekierowania (linki) prowadzące z unikalnej oraz wartościowa dla użytkowników treści, to klucz do osiągnięcia wysokich pozycji serwisu w wyszukiwarkach internetowych.

seo_content_marketing
Nowoczesne, a przede wszystkim skuteczne strategie pozycjonowania stron WWW w dużej mierze opierają się na wsparciu content marketingu, w którego skład wchodzi także marketing szeptany na forach internetowych.

 

Fora internetowe, grupy dyskusyjne, oraz social media to idealne miejsce na budowanie zaplecza wartościowych linków do pozycjonowanej strony WWW.

Zewnętrzne odnośniki są istotnym elementem, warunkującym sukces w pozycjonowaniu stron internetowych. Obecnie kluczowa jest jednak „naturalność” przekierowań oraz „autorytet” (z ang. trust rate) linkujących serwisów. Warto więc zadbać o zaplecze w postaci dyskusji na forach internetowych, grupach dyskusyjnych oraz w social mediach, które wraz z umieszczonymi w nich kontekstowymi linkami do treści, pozytywnie wpłyną na pozycje Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy przygotowaniu oraz wdrażaniu kampanii marketingu szeptanego na forach internetowych.

Close Menu