Na czym polega Marketing Szeptany dla SEO?

Zoptymalizowane pod kątem SEO kampanie Marketingu Szeptanego, prowadzone na forach internetowych, grupach dyskusyjnych, oraz w social mediach, to skuteczne wsparcie dla organicznego pozycjonowania stron internetowych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniu naszych Klientów z branży SEO, korzystając z wieloletniego doświadczenia zdobytego przy prowadzeniu kampanii Marketingu Szeptanego, przygotowaliśmy nową usługę Marketing Szeptany dla SEO. Działania SEO w formie Marketingu Szeptanego są przede wszystkim dedykowane dla firm z branży SEO oraz pozycjonerów stron WWW, ale także dla marek, które chcą budować zaplecze bezpiecznych, a przede wszystkim wartościowych przekierowań do swojego serwisu internetowego. 

Jak działa Marketing Szeptany dla SEO?

Nowoczesna strategia organicznego pozycjonowania stron WWW, jest obecnie w dużej mierze oparta o tzw. marketing treści (z ang. content marketing) oraz pozyskanie zaplecza w postaci przekierowań z wartościowych serwisów zewnętrznych (z ang. link building). Autorytety z dziedziny SEO nie mają wątpliwości – przekierowania (linki) prowadzące z unikalnej, dobrze zoptymalizowanej pod wyszukiwarki internetowe, oraz wartościowej dla użytkowników treści, to klucz do osiągnięcia wysokich pozycji serwisu w TOP10 wyników wyszukiwania Google.

 

Marketing Szeptany dla SEO to skuteczne narzędzie do tworzenia wartościowego zaplecza linków

Fora internetowe, grupy dyskusyjne, oraz social media to idealne miejsce na budowanie zaplecza wartościowych linków do pozycjonowanej strony WWW. Zewnętrzne odnośniki są istotnym elementem warunkującym sukces w pozycjonowaniu stron internetowych. Obecnie kluczowa jest jednak „naturalność” przekierowań oraz „autorytet” (z ang. trust rate) linkujących serwisów. Warto więc zadbać o zaplecze w postaci rozbudowanych dyskusji z for internetowych, grup dyskusyjnych oraz z mediów społecznościowych (Facebook, Twitter, etc.), które wraz z umieszczonymi w nich kontekstowymi linkami do pozycjonowanych treści, pozytywnie wpłyną na pozycje Twojej strony internetowej w w TOP10 wyszukiwarki Google na istotne słowa kluczowe.

Dlaczego warto wdrożyć z nami Marketing Szeptany dla SEO?

Marketing Szeptany dla SEO w Internet Image, to:

Czy wiesz, że w Internet-Image posiadamy wieloletnie doświadczenie przy przygotowaniu oraz wdrażaniu kampanii marketingu szeptanego?

Więcej informacji na temat usługi Marketing Szeptany najdziesz na naszej stronie WWW w zakładce „Marketing Szeptany” oraz na naszym blogu firmowym pod tagiem #marketing_szeptany.