Oferujemy skuteczną ochronę, zarządzanie kryzysowe, oraz kreowanie pozytywnego wizerunku w Internecie

Wizerunek firmy w Internecie bezpośrednio przekłada się na zyski, osiągnięcia oraz skuteczność procesu rekrutacyjnego. Widoczne z poziomu wyszukiwarki internetowej negatywne treści, takie jak nieprawdziwe negatywne opinie, szkalujące komentarze na stronach opiniotwórczych oraz pracowniczych, hejt, czy pomawiające wpisy w mediach społecznościowych, są realnym zagrożeniem zarówno dla rozwoju, jak i bieżącego funkcjonowania Twojej firmy. 

W dobie powszechnego dostępu do for internetowych, portali społecznościowych oraz opiniotwórczych stron WWW, nawet pojedyncza nieprawdziwa, negatywna opinia opublikowana przez nazbyt rozczarowanego klienta, nieuczciwą konkurencję lub skonfliktowanego pracownika, może dotrzeć do dziesiątek, setek, a z czasem nawet do tysięcy osób, poszukujących informacji na temat Twojej działalności poprzez wyniki wyszukiwania Google. Bagatelizowanie problemu nieprawdziwych negatywnych treści, lub też zbyt późne dostrzeżenie zagrożenia wizerunkowego, bez wątpienia przełoży się na utratę potencjalnych Klientów, przyniesie znaczne straty finansowe, a często może nawet doprowadzić do upadku firmy.

Jeśli zależy Ci na tym, aby odnajdywane w Internecie informacje na temat Twojej firmy, produktu lub usługi, nie były obciążone piętnem hejtu, pomówieni oraz innych nieprawdziwych negatywnych opinii, oferowana przez nas „aktywna ochrona wizerunku i zarządzanie reputacją w Internecie” to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

 

Ochrona wizerunku w Internet-Image to: