Poznaj opinie o Internet Image

O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług najlepiej zaświadczą rezultaty naszych działań, ale także liczne opinie z Internetu, recenzje z portali społecznościowych oraz referencje otrzymane od naszych zadowolonych Klientów.

Poniżej kilka wybranych referencji, merytorycznych wpisów, oraz opinii na temat firmy IMAGE Ilona Kowalska 59-700 Bolesławiec ul. 1go maja 13/2 (NIP 8942924961, REGON 022519162):

„Świadcząc usługi z zakresu e-marketingu dla KSK, agencja Internet Image wykazała się pełnym profesjonalizmem, wysoką kulturą pracy i rozumieniem potrzeb klienta. Dlatego z czystym sumieniem polecam współpracę z Internet-Image.”

Kamil Sawoń właściciel KSK

 

„Współpraca Drzwi.pl z firmą Internet Image obejmuje e-marketing oraz ochronę wizerunku naszej firmy w Internecie. Jesteśmy w pełni zadowoleni z dotychczasowej współpracy, która bezpośrednio przekłada się na zwiększoną ilość klientów. „

Julian Kosik właściciel sieci Drzwi.pl

 

„Internet Image prowadzi dla nas kampanie reklamowe w Internecie. Podczas współpracy pracownicy firmy cechowali się rzetelnością i odpowiedzialnością, udzielali także cennych wskazówek i fachowych porad. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani efektami usług świadczonych dla nas przez Internet-Image.”

Sebastian Spanier dyrektor generalny Decus Druk

 

„Współpracę rozpoczęliśmy 01.02.2011 roku. Firma to godny zaufania partner w dziedzinie linków sponsorowanych AdWords. Polecam Internet-Image z pełną odpowiedzialnością i wyrażam nadzieję, że dalsza współpraca będzie przebiegała na dotychczasowym, wysokim poziomie.”

Ryszard Godlewski właściciel P.P.iU.T. „Godlewski”

 

„Doskonały kontakt, kompetentne doradztwo oraz wysoka skuteczność usług świadczonych przez Internet-Image, to cechy, dzięki którym mogę śmiało polecić firmę jako godnego zaufania partnera.”

Olga Góralewicz właścicielka ChocolateHouse.pl

 

„Polecam wszystkim Internet-Image jako solidnego partnera biznesowego. Firma wiele razy potwierdziła swoje doświadczenie w branży reklamy internetowej oraz wysokie kompetencje pracowników. Nasza współpraca przynosi obustronne korzyści.”

Wojciech Mazur prezes zarządu w Elephate.pl

 

„Serdecznie polecam współpracę z Internet-Image.

Paweł Wójcikowski właściciel sieci sklepów z artykułami detektywistycznymi SpyShop

 

„W imieniu swoim i uczestniczek dziękuje za przeprowadzone szkolenie. Zostało ono bardzo pozytywnie ocenione. Z mojej strony dziękuje za profesjonalizm i sprawną komunikację. Pozostajemy otwarci na współprace w przyszłości.”

Katarzyna Zych główny specjalista ds. rozwoju w Abra Meble

 

Moja firma (nazwę pozwolę sobie zachować dla siebie), współpracuje z Internet Image w zakresie monitorowania internetu. W mojej opinii Internet Image dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Otrzymujemy comiesięczne raporty z informacjami o opublikowanych w Internecie wpisach, a w razie zagrożenia wizerunkowego jesteśmy na bieżąco informowani. Internet Image reaguje na negatywne wpisy, albo usuwa, albo komentuje pozytywnie. Dzięki współpracy z nimi praktycznie nie musimy się już martwić tematem negatywnych opinii. Tak więc jak dla mnie warto zainwestować te kila złotych, tym bardziej, ze jakość usług w stosunku do ceny bardzo dobra.

Anonimowa opinia z Internetu. 

 

Podsumowując wątek opinii o internet image: ostatecznie wasze opinie mnie przekonały i zdecydowaliśmy się na współpracę z nimi. Jestem świeżo po ostatnim z serii trzech szkoleń i muszę przyznać, że ludzie z internet image podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie. Za pierwszym rozmawialiśmy o obsłudze niezadowolonego klienta, za drugim poruszyliśmy kwestię kryzysów w social mediach, a trzecie skzolenie to głównie kreowanie wizerunki marki i tym podobne. Naprawdę sporo się dowiedziałem, i to takich praktycznych rzeczy a nie suchej teorii, jak to zazwyczaj na tego typu szkoleniach. Wykładowcy – Pan Jurek i Pani Ilona, mega dobrze przygotowani, z ogromną wiedzą i doświadczeniem w temacie, a do tego komunikatywni i otwarci na dyskusję. Tak więc osobiście jestem zadowolony, myślę, że większość mojego zespołu także. I gdyby ktoś mnie kiedyś pytał, to zdecydowanie polecałbym firmę internet image.

Bartosz Nowakowski forum Goldenline.pl

 

Współpracę z firmą oceniam na bardzo owocną. Od ponad pół roku blokują negatywne komentarze, kreują pozytywny wizerunek naszej firmy. Dali sobie radę nawet wizytówką Google, która stanowiła swego czasu wylęgarnię hejterów. Kontakt także dobry. Nie ma się właściwie do czego przyczepić. Pozdrawiam i polecam.

Kacper Milan opinia na Facebook Fan Page Interenet Image

 

Współpracę z firmą oceniam na bardzo owocną. Od ponad pół roku blokują negatywne komentarze, kreują pozytywny wizerunek naszej firmy. Dali sobie radę nawet wizytówką Google, która stanowiła swego czasu wylęgarnię hejterów. Kontakt także dobry. Nie ma się właściwie do czego przyczepić. Pozdrawiam i polecam.

Biuro Rachunkowe Taksy opinia na Wizytówce Google Internet Image

 

Z firmą Internet Image współpracowaliśmy w zakresie czyszczenia wizerunku i poprawy reputacji nadszarpniętej przez hejtera. Mieliśmy takiego klienta, z którym nijak się nie dało dogadać w kwestii reklamacji i to właśnie on walił nam negatywnymi opiniami gdzie tylko się dało. Regularnie publikował negatywne opinie w internecie, przez co mieliśmy spory problem z pozyskaniem nowych zleceń. Wtedy właśnie szef zgłosił się do Internet Image po pomoc w usuwaniu tego. Po około miesięcznej współpracy wyczyszcili 90% tego co zostało na nasz temat opublikowane. Reszta była depozycjonowana w wynikach wyszukiwania, co trochę trwało, ale ostatecznie się udało. A że współpraca się układała, to przedłużyliśmy ją potem na zasadzie tak zwanego „monitoringu”. Internet Image wyłapywała negatywne opinie na nasz temat, i jeśli była taka możliwość to na bieżąco usuwali, czy też odpowiednio komentowali. Ogólnie byliśmy zadowoleni ze współpracy, później przez kovid musieliśmy ograniczyć jej zakres, lecz z tego co słyszałem szef planuje teraz wrócić i dodatkowo rozszerzyć działania o usługi kreowania pozytywnego wizerunku. Z tym niestety jest problem, bo jak klient zadowolony to nic nie napisze, a jak coś mu się nie spodoba to zaraz hejtuje. Ale to już temat na inną dyskujsę…
norbiii122 forum Gazeta.pl
 

Praktyki w internet-image robiłam jakieś cztery, pięć lat temu w czasach gdy studiowałam marketing na wrocławskim WSH. Odpowiedziałam na zamieszczone w internecie ogłoszenie, wysłałam CV, później było spotkanie z właścicielką Panią Iloną Kowalską. Chyba się spodobałam, bo przyjęli mnie praktycznie od razu. Oprócz mnie była tam na praktykach jeszcze jednak dziewczyna, chyba z uniwerku Wrocławskiego. W internet-image byłam prawie dwa miesiące, i na pewno nie mogę uznać tego czasu za zmarnowany. Brałam udział między innymi w projektowaniu kampanii z zakresu marketingu szeptanego, tworzyłam treści, dbałam o loginy, etc. Dużo się dowiedziałam i w sumie do tej pory korzystam z tej wiedzy w mojej obecnej pracy. Atmosfera praktyk w internet-image była raczej luźna, chociaż jak szefostwo dało deadline to trzeba było się spiąć. Z innymi pracownikami internet-image nie miałam za wiele do czynienia, bo oni trzymali się raczej w swoim gronie, ale ogólnie wydawali się w porządku. Szefostwo też raczej w porządku. Dlatego w mojej opinii internet-image to dobra firma, oczywiście w kontekście stażów czy praktyk, bo tylko w ten sposób miałam z nimi do czynienia.
Majk forum GoWork
 
Byłam na szkoleniu organizowanym przez internet image z obsługi klienta niezadowolonego. Moja opinia może być już jednak nieco nieaktualna, bo szkolenie odbyło się jak jeszcze pracowałam w Krakowskim oddziale abra meble, czyli już dobre kilka lat temu. Nie pamiętam wszystkiego, ale ogólnie samo szkolenie wspominam dobrze. Pan prowadzący z internet image (wybacz ale nie przypomnę sobie imienia czy choćby nazwiska), nie owijał w bawełnę tylko przedstawiał konkretne porady, jak i co robić w danym przypadku. Z tego co pamiętam nasza menadżerka była zadowolona, i potem dużo z tego co wówczas usłyszeliśmy na szkoleniu trafiło do wytycznych dla nowicjuszy z obsługi klienta. Wydaje mi się, że do tej pory korzystają w firmie z wiedzy, jaką nam na tym szkoleniu przekazano, choć oczywiście nie mogę być tego pewna bo jakiś czas temu zmieniłam branżę. Całość trwała kilka godzin z przerwą na lunch, szkolenie było jednodniowe, dostaliśmy z tego co pamiętam jakieś materiały podsumowujące to co usłyszeliśmy. Oczywiście szczegółowych ustaleń nie znam, to już byś musiał bezpośrednio do ówczesnej naszej managerki uderzyć i dopytać ją o opinię na temat internet image. Jak coś to mogę ci dać namiar na nią, ma chyba tu aktywne konto na Goldenline.
Hanna Dąbrowska z forum Goldenline. 

 

Czy wiesz, że ze względu na wysoką jakość obsługi Klienta, nasza firma otrzymała niezależny Certyfikat Pewny Przedsiębiorca?