Poznaj opinie o Internet Image

O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług najlepiej zaświadczą rezultaty naszych działań, ale także liczne referencje, jakie otrzymaliśmy od zadowolonych Klientów.

Poniżej kilka wybranych opinii na nasz temat:

“Świadcząc usługi z zakresu e-marketingu dla KSK, agencja Internet Image wykazała się pełnym profesjonalizmem, wysoką kulturą pracy i rozumieniem potrzeb klienta. Dlatego z czystym sumieniem polecam współpracę z Internet-Image.”

Kamil Sawoń właściciel KSK

 

“Współpraca Drzwi.pl z firmą Internet Image obejmuje e-marketing oraz ochronę wizerunku naszej firmy w Internecie. Jesteśmy w pełni zadowoleni z dotychczasowej współpracy, która bezpośrednio przekłada się na zwiększoną ilość klientów. “

Julian Kosik właściciel sieci Drzwi.pl

 

“Internet Image prowadzi dla nas kampanie reklamowe w Internecie. Podczas współpracy pracownicy firmy cechowali się rzetelnością i odpowiedzialnością, udzielali także cennych wskazówek i fachowych porad. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani efektami usług świadczonych dla nas przez Internet-Image.”

Sebastian Spanier dyrektor generalny Decus Druk

 

“Współpracę rozpoczęliśmy 01.02.2011 roku. Firma to godny zaufania partner w dziedzinie linków sponsorowanych AdWords. Polecam Internet-Image z pełną odpowiedzialnością i wyrażam nadzieję, że dalsza współpraca będzie przebiegała na dotychczasowym, wysokim poziomie.”

Ryszard Godlewski właściciel P.P.iU.T. “Godlewski”

 

“Doskonały kontakt, kompetentne doradztwo oraz wysoka skuteczność usług świadczonych przez Internet-Image, to cechy, dzięki którym mogę śmiało polecić firmę jako godnego zaufania partnera.”

Olga Góralewicz właścicielka ChocolateHouse.pl

 

“Polecam wszystkim Internet-Image jako solidnego partnera biznesowego. Firma wiele razy potwierdziła swoje doświadczenie w branży reklamy internetowej oraz wysokie kompetencje pracowników. Nasza współpraca przynosi obustronne korzyści.”

Wojciech Mazur prezes zarządu w Elephate.pl

 

“Serdecznie polecam współpracę z Internet-Image.

Paweł Wójcikowski właściciel sieci sklepów z artykułami detektywistycznymi SpyShop

 

“W imieniu swoim i uczestniczek dziękuje za przeprowadzone szkolenie. Zostało ono bardzo pozytywnie ocenione. Z mojej strony dziękuje za profesjonalizm i sprawną komunikację. Pozostajemy otwarci na współprace w przyszłości.”

Katarzyna Zych główny specjalista ds. rozwoju w Abra Meble

 

Czy wiesz, że ze względu na wysoką jakość obsługi Klienta, nasza firma otrzymała niezależny Certyfikat Pewny Przedsiębiorca?