SEO Wizerunkowe czyli kreowanie pozytywnego wizerunku w Google

SEO Wizerunkowe (z j. angielskiego Search Engine Marketing Reputation), to usługa dedykowana dla firm, osób prywatnych oraz instytucji, które chcą zadbać o pozytywny wizerunek w organicznych wynikach wyszukiwania Google, a jednocześnie zabezpieczać się przed niepochlebnymi opiniami, pomawiającymi komentarzami i innymi negatywnymi treściami.

Na czym polega SEO Wizerunkowe?

 

Głównym celem działań wizerunkowych prowadzonych w ramach SEO Wizerunkowego w wyszukiwarce internetowej jest wprowadzenie do TOP10 wyników wyszukiwania Google na tzw. frazy brandowe, wybranych, wiarygodnych treści informacyjnych o zabarwieniu pozytywnym. Na potrzeby kampanii stworzymy treści informujące o danej firmie, produkcie lub osobie (wątki na forach internetowych, artykuły na blogach i mikro-blogach, oraz profile na popularnych portalach społecznościowych), a następnie zadbamy o to, aby wyświetlały się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google dla ustalonych fraz. Dzięki SEO Wizerunkowemu uzyskasz większą kontrolę nad wizerunkiem firmy w wynikach wyszukiwania Google i zapewnisz swoim potencjalnym klientom dostęp do wolnych od hejtu, rzetelnych informacji.

SEO Wizerunkowe to większa kontrola wyników wyszukiwania na istotne dla marki słowa kluczowe związane z:

Dlaczego warto zainwestować w SEO Wizerunkowe?

W czasach globalnej wymiany informacji firmy są szczególnie narażone są na ataki hejterów. Internet, a w szczególności – fora dyskusyjne, rankingi firm, wizytówka Google, recenzje na Facebooku, komentarze pod artykułami oraz portale z opiniami, stają się często polem do wyładowania frustracji niezadowolonych klientów, nieuczciwej konkurencji, byłych pracowników oraz innych nieżyczliwych nieżyczliwych firmie osób. Negatywny wizerunek w wyszukiwarce internetowej Google może bardzo poważnie zaszkodzić działalności Twojej firmy. Z kolei pozytywne wizerunek w wyszukiwarce internetowej, bezpośrednio przełoży się zwiększone zainteresowania ofertą firmy i przyciągnie niezdecydowanych lub wciąż wahających się Klientów. Wybierając usługę SEO wizerunkowe w Internet-Image zadbasz o to, aby Twój potencjalny klient lub partner biznesowy, docierał za pośrednictwem wyszukiwarki Google wyłącznie do wolnych od hejtu, rzetelnych i zweryfikowanych treści.

SEO Wizerunkowe - podstawowe korzyści ze współpracy z nami: