Mail: info@internet-image.pl Telefon: 794 797 133

SEO Wizerunkowe

Kreowanie wizerunku w wyszukiwarce internetowej Google

SEO wizerunkowe czyli Search Engine Marketing Reputation, to usługa dedykowana dla firm, które chcą zadbać o dobrą reputację, oraz o pozytywny wizerunek w organicznych wynikach wyszukiwania, wyszukiwarki internetowej Google.

SEO Wizerunkowe to kontrola wyników wyszukiwania dla fraz związanych z:

  • nazwą firmy
  • opiniami na temat firmy
  • warunkami pracy

Na czym polega SEO Wizerunkowe?

Głównym celem działań wizerunkowych w wyszukiwarce internetowej, jest umieszczenie w w TOP10 wyników wyszukiwania Google wybranych, wiarygodnych, oraz w pełni kontrolowanych treści, takich jak; merytoryczne opinie, pozytywne wątki na forach internetowych, artykuły na blogach, oraz profile na popularnych portalach społecznościowych. Utworzone na potrzeby kampanii wizerunkowej treści, będą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania na ustalone wcześniej frazy, bezpośrednio związane z wizerunkiem oraz reputacją firmy.

W czasach globalnej komunikacji wszystkie firmy narażone są na szkalujące oraz nieprawdziwe opinie. Internet, a w szczególności – fora dyskusyjne, rankingi firm, komentarze pod artykułami oraz portale z opiniami, stają się często polem do wyładowania frustracji konkurencji i nieżyczliwych firmie osób. Negatywny wizerunek w wyszukiwarce internetowej Google, może bardzo poważnie zaszkodzić działalności Twojej firmy. Z kolei pozytywne wizerunek w wyszukiwarce internetowej, bezpośrednio przełoży się zwiększone zainteresowania ofertą firmy i przyciągnie niezdecydowanych lub wciąż wahających się Klientów.

Wybierając usługę SEO wizerunkowe w Internet-Image zadbasz o to, aby Twój potencjalny klient oraz partner biznesowy, docierał za pośrednictwem wyszukiwarki Google wyłącznie do wybranych oraz kontrolowanych pozytywnych treści.

SEO Wizerunkowe: podstawowe profity

  • Bezpieczeństwo – treści wprowadzone przez naszych pozycjonerów do TOP10 Google, skutecznie zabezpieczą wizerunek Twojej firmy w organicznych wynikach wyszukiwania, na istotne słowa kluczowe, np: “nazwa firmy”, “nazwa firmy + opinie”, “nazwa firmy + praca”, nazwa + forum”.
  • Pełna kontrola nad wizerunkiem w Google – przygotowane przez nas treści są w pełni edytowalne. W razie potrzeby możemy więc, natychmiast usuwać wszelkie negatywne lub niechciane wpisy, które mogą się z czasem ewentualnie pojawić w ramach opublikowanych treści.
  • Wiarygodność przekazu – opracowane na potrzeby kampanii wpisy, nie będą różnić się od naturalnych aktywności na forach internetowych, blogach oraz portalach społecznościowych, dzięki czemu nie wzbudzą podejrzeń potencjalnego czytelnika.
  • Kreowanie pożądanego wizerunku – wizerunek w TOP10 wyników wyszukiwania Google, często decyduje o sukcesie lub porażce firmy. Wypozycjonowane w ramach usługi treści, przedstawią Twoją firmę w pozytywnym świetle, klientów zachęcą do zakupu, a inwestorów do współpracy.
  • Przygotowanie merytoryczne – treść wpisów zostanie przygotowana przez doświadczonego SEO copywritera, który dokładnie przeanalizuje Twoją branżą, ofertę oraz profil klienta.
Close Menu