Usuwanie negatywnych opinii, komentarzy, treści

 
Masz problem z nieprawdziwymi negatywnymi treściami z Internetu? Szkalujące opinie dostępne z poziomu wyników wyszukiwania zagrażają wizerunkowi Twojej firmy? Pomawiające recenzje opublikowane na firmowej Wizytówce Google lub Facebook Fan Page zniechęcają Twoich potencjalnych klientów, odstraszają kontrahentów? A może hejterskie wpisy z portali opiniotwórczych dla pracowników (GoWork i inne) utrudniają skuteczną rekrutację?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, nasza usługa Usuwanie negatywnych opinii, komentarzy, treści jest skierowana właśnie dla Ciebie! W Internet-Image oferujemy szybkie, niedrogie, a przede wszystkim skuteczne usuwanie nieprawdziwych negatywnych treści z Internetu. W zależności od skali problemu wizerunkowego w całości „wyczyścimy” z hejtu wyniki wyszukiwania na słowa kluczowe związane z nazwą firmy, marki, imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu, lub usuniemy pojedyncze nieprawdziwe negatywne opinie z forum internetowego, grupy dyskusyjnej, z wizytówki Google, Facebooka, GoWork lub też innej strony internetowej (lista stron oraz portali dla których oferujemy usługę „Usuwanie negatywnych opinii, komentarzy, treści” dostępna jest poniżej).

Dlaczego należy usuwać nieprawdziwe opinie, pomawiające komentarze i inne negatywne treści z Internetu?

Niezadowoleni klienci, byli lub obecni pracownicy, przedstawiciele firm konkurencyjnych albo po prostu zawistni ludzie w Twojego otoczenia, mogą pomawiać Twoją firmę w Internecie. Publikowane za ich pośrednictwem negatywne treści takie jak: szkalujące opinie w serwisach opiniotwórczych, nieprawdziwe komentarze pod artykułami, oczerniające dyskusje na forach internetowych, nierzetelne recenzje na Wizytówce Google lub Facebook Fan Page, czy zniesławiające wpisy na blogach, mogą poważnie zaszkodzić wizerunkowi Twojej firmy, lub Twojemu wizerunkowi osobistemu. 

Nieprawdziwe negatywne opinie, komentarze i inne pomawiające treści ze względu na swą poczytność często samoczynnie pozycjonują się na czołowych pozycjach wyszukiwarki internetowej Google dla fraz związanych z nazwą Twojej firmy, imieniem i nazwiskiem lub numerem telefonu. Eksponowane w TOP10 Google nieprawdziwe negatywne opinie, będą skutecznie zniechęcać do współpracy zarówno Twoich potencjalnych klientów, kontrahentów biznesowych jak i osoby poszukujące pracy w Twojej firmie. W takim przypadku negatywny wizerunek w wynikach wyszukiwania przełoży się bezpośrednio na obniżenie parametrów sprzedażowych, a w konsekwencji wpłynie negatywnie także na osiągane zyski, oraz możliwości rekrutacyjne czyli rozwoju firmy.

Nie czekaj i pozbądź się hejtu i negatywnych treści już teraz!

W jaki sposób opinie, komentarze i inne negatywne treści z Internetu mogą zaszkodzić Twoje firmie?

»75% Internautów uważa znalezione w Internecie opinie, komentarze i inne treści opiniotwórcze, za najbardziej wiarygodne źródło informacji o firmie, produkcie lub usłudze nie biorąc pod uwagę, iż mogą mieć do czynienia z hejtem lub zwykłymi pomówieniami.

»95% konsumentów deklaruje, że przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej dokładnie czyta opinie, komentarze oraz recenzje innych użytkowników dostępne w Internecie. Wśród tych opinii może znaleźć się hejt, pomawiające komentarze lub nieprawdziwe negatywne opinie. 

»40% Internautów twierdzi, iż informacje znalezione za pośrednictwem wyników wyszukiwania Google zdecydowały o zakupie lub też odłożeniu decyzji zakupowej danego produktu lub usługi.

Jak usuwamy negatywne opinie, komentarze i inne treści?

 

Oferujemy usuwanie nieprawdziwych opinii, komentarzy i innych negatywnych treści w rozliczeniu „za efekt” lub w ramach kompleksowych rozwiązań abonamentowych.

W Internet-Image oferujemy kompleksowe rozwiązania wizerunkowe dla pomawianych firm, instytucji, marek, oraz osób prywatnych. W zależności od sytuacji proponujemy usuwanie pojedynczych negatywnych opinii, komentarzy i innych treści z Internetu w oparciu o rozliczenie za efekt (tzw. „success fee”). W przypadku poważniejszych problemów wizerunkowych sugerujemy alternatywne rozwiązania abonamentowe: Monitoringu wizerunku w Internecie z opcją interwencji kryzysowej polegającej na bieżącym usuwaniu zidentyfikowanych nieprawdziwych negatywnych treści. Oferujemy także inne kompleksowe działania naprawcze – więcej informacji w zakładce „Ochrona Wizerunku„. 

Mamy 95% skuteczności w usuwaniu Negatywnych opinii, komentarzy i innych pomawiających treści z Internetu!

Zgłoś do nas swój problem wizerunkowy, a my uporamy się z nim możliwie szybko, niedrogo, a przede wszystkim skutecznie. Nasze statystyki wskazują, iż mamy aż 95% skuteczności w całkowitym usuwaniu negatywnych opinii, komentarzy i innych pomawiając treści z Internetu*! Przeważnie usuwamy dziewięć na dziesięć wskazanych nam do usunięcia nieprawdziwych negatywnych wpisów. A średni czas realizacji usługi Usuwanie Negatywnych Treści, Opinii i Komentarzy, nie przekracza siedmiu – czternastu dni roboczych (*dane z 2023 roku).

Mamy 95% w usuwaniu wskazanych negatywnych opinii, komentarzy i innych pomawiając treści z Internetu.

Wykorzystywane przez nas metody usuwania negatywnych opinii, komentarzy i innych treści z Internetu to m.in.:


Usuwając negatywne opinie, komentarze i inne treści zagrażające wizerunkowi firmy w Internecie stosujemy procedury takie jak:

IKONOGRAFIKA-usuwanietresci1-e1429264544321.png
Nasze procedury w przypadku Usuwania Negatywnych Opinii, Komentarzy i innych treści zagrażających wizerunkowi firmy.

Zostałeś niesłusznie poszkodowany przez hejtera: negatywne opinie, komentarze lub inne treści i chcesz dochodzić swych praw na drodze postępowania sądowego? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci uzyskać wysokie zadośćuczynienie finansowe!

Autorzy nierzetelnych opinii, obraźliwych komentarzy i innych pomawiających treści, wbrew temu co im się często wydaje – nie są bezkarni! Także właściciele oraz administratorzy portali, którzy uparcie odmawiają zablokowania dostępu do niezgodnych z prawem wpisów, ponoszą za nie bezpośrednią odpowiedzialność prawną (mówi o tym m.in.: artykuł 14 i 15 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r.). Poszkodowany przedsiębiorca może więc dochodzić stosownego i często wysokiego zadośćuczynienia finansowego m.in. za straty moralne, finansowe oraz wizerunkowe, powstałe z tytułu opublikowania, oraz obecności nierzetelnych opinii, pomawiających komentarzy i innych negatywnych treści w wyszukiwarce internetowej, na forach internetowych, grupach dyskusyjnych, portalach społecznościowych, oraz innych portalach tematycznych z opiniami. Jeśli zdecydujesz się na wszczęcie postępowania sądowego na drodze cywilnej lub karnej, pomożemy skutecznie dochodzić Twoich praw z tytułu pomówienia poprzez środki masowego przekazu.  

Więcej na temat usług Internet-Image z zakresu usuwania negatywnych opinii, komentarzy oraz innych treści, dowiesz się z filmu:


Przykładowe witryny, z których skutecznie usuwaliśmy negatywne opinie, komentarze i inne pomawiające treści:

Twój problem wizerunkowy dotyczy niewymienionego powyżej serwisu, forum internetowego, bloga, lub portalu społecznościowego? Nic straconego! Dla naszych ekspertów w dziedzinie usuwania opinii, komentarzy i innych pomawiających treści z Internetu, nie ma problemu nie do rozwiązania. Opisz nam pokrótce swój problem wizerunkowy i wyślij wiadomość na info@internet-image.pl, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, lub po prostu zadzwoń pod numer 794 797 133, a my zaproponujemy skuteczne rozwiązanie problemu negatywnych opinii, komentarzy i innych pomawiających treści.