Usuwanie negatywnych opinii, komentarzy, treści

 
Masz problem z negatywnymi treściami z internetu? Szkalujące opinie dostępne z poziomu wyników wyszukiwania zagrażają wizerunkowi Twojej firmy? Pomawiające recenzje opublikowane na Wizytówce Google lub Facebooku zniechęcają potencjalnych klientów, odstraszają kontrahentów? A może wpisy z portali opiniotwórczych dla pracowników (GoWork i inne) utrudniają skuteczną rekrutację?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, nasza usługa Usuwanie negatywnych opinii, komentarzy, treści jest skierowana właśnie dla Ciebie! W Internet-Image oferujemy szybkie, niedrogie, a przede wszystkim skuteczne usuwanie negatywnych treści z Internetu. W zależności od skali problemu wizerunkowego wyczyścimy wyniki wyszukiwania na słowa kluczowe związane z nazwą firmy, lub usuniemy pojedyncze negatywne opinie z forum internetowego, grupy dyskusyjnej, z wizytówki Google, Facebooka lub też innej strony internetowej (lista stron oraz portali dla których oferujemy usługę “Usuwanie negatywnych opinii, komentarzy, treści” dostępna jest poniżej.

Dlaczego należy usuwać opinie, komentarze i inne negatywne treści z Internetu?

Niezadowoleni klienci, byli lub obecni pracownicy, lub przedstawiciele konkurencji mogą pomawiać Twoją firmę w Internecie. Publikowane za ich pośrednictwem negatywne treści takie jak: szkalujące opinie w serwisach opiniotwórczych, nieprawdziwe komentarze pod artykułami, oczerniające dyskusje na forach internetowych, recenzje na Wizytówce Google lub Facebooku, czy zniesławiające wpisy na blogach, mogą poważnie zaszkodzić wizerunkowi Twojej firmy. Negatywne opinie, komentarze i inne pomawiające treści ze względu na swą poczytność często samoczynnie pozycjonują się na czołowych pozycjach wyszukiwarki internetowej Google dla fraz związanych z nazwą Twojej firmy. Eksponowane w TOP10 Google negatywne opinie, będą skutecznie zniechęcać do współpracy zarówno Twoich potencjalnych klientów, kontrahentów biznesowych jak i osoby poszukujące pracy w Twojej firmie. W takim przypadku negatywny wizerunek w wynikach wyszukiwania przełoży się bezpośrednio, na obniżenie parametrów sprzedażowych, a w konsekwencji wpłynie negatywnie także na osiągane zyski, oraz możliwości rozwoju firmy.

Nie czekaj i pozbądź się negatywnych treści już teraz!

W jaki sposób opinie, komentarze i inne negatywne treści z internetu mogą zaszkodzić Twoje firmie?

»75% Internautów uważa znalezione w Internecie opinie, komentarze i inne treści opiniotwórcze, za najbardziej wiarygodne źródło informacji o firmie, produkcie lub usłudze.

»95% konsumentów deklaruje, że przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej dokładnie czyta opinie, komentarze oraz recenzje innych użytkowników dostępne w Internecie.

»40% Internautów twierdzi, iż informacje znalezione za pośrednictwem wyników wyszukiwania Google, zdecydowały o zakupie produktu lub usługi.

Jak usuwamy negatywne opinie, komentarze i inne treści?

 

Oferujemy usuwanie opinii, komentarzy i innych negatywnych treści w rozliczeniu “za efekt” lub w ramach kompleksowych rozwiązań abonamentowych.

W Internet-Image oferujemy kompleksowe rozwiązania wizerunkowe dla pomawianych firm, instytucji, oraz osób prywatnych. W zależności od sytuacji proponujemy usuwanie pojedynczych negatywnych opinii, komentarzy i innych treści z Internetu w oparciu o rozliczenie za efekt (tzw. “success fee”). W przypadku poważniejszych problemów wizerunkowych sugerujemy alternatywne rozwiązania abonamentowe: Monitoringu wizerunku w Internecie z opcją interwencji kryzysowej polegającej na bieżącym usuwaniu zidentyfikowanych negatywnych treści. Oferujemy także inne kompleksowe działania naprawcze – więcej informacji w zakładce “Ochrona Wizerunku“. 

Mamy 95% skuteczności w usuwaniu Negatywnych opinii, komentarzy i innych pomawiających treści z Internetu!

Zgłoś do nas swój problem wizerunkowy, a my uporamy się z nim możliwie szybko, niedrogo, a przede wszystkim skutecznie. Mamy aż 95% skuteczności w całkowitym usuwaniu negatywnych opinii, komentarzy i innych pomawiając treści z Internetu*! Usuwamy 9 na 10 wskazanych negatywnych wpisów, przy średnim czasie realizacji usługi nie przekraczającym 7 dni roboczych (*dane z 2019 roku).

Mamy 95% w usuwaniu wskazanych negatywnych opinii, komentarzy i innych pomawiając treści z Internetu.

Wykorzystywane przez nas metody usuwania negatywnych opinii, komentarzy i innych treści z Internetu to m.in.:


Usuwając negatywne opinie, komentarze i inne treści zagrażające wizerunkowi firmy w Internecie stosujemy procedury takie jak:

IKONOGRAFIKA-usuwanietresci1-e1429264544321.png
Nasze procedury w przypadku Usuwania Negatywnych Opinii, Komentarzy i innych treści zagrażających wizerunkowi firmy.

Zostałeś niesłusznie poszkodowany przez negatywne opinie, komentarze lub inne treści, i chcesz dochodzić swych praw na drodze sądowej? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci uzyskać wysokie zadośćuczynienie finansowe!

Autorzy obraźliwych opinii, komentarzy i innych pomawiających treści nie są bezkarni! Także właściciele oraz administratorzy portali, którzy uparcie odmawiają zablokowania dostępu do niezgodnych z prawem wpisów, ponoszą za nie bezpośrednią odpowiedzialność prawną (mówi o tym m.in.: artykuł 14 i 15 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r.). Poszkodowany przedsiębiorca może więc dochodzić wysokiego zadośćuczynienia finansowego m.in. za straty moralne, finansowe oraz wizerunkowe, powstałe z tytułu opublikowania, oraz obecności oczerniających opinii, komentarzy i innych negatywnych treści w wyszukiwarce internetowej, na forach internetowych, grupach dyskusyjnych, czy też portalach tematycznych z opiniami. Jeśli zdecydujesz się na wszczęcie postępowania sądowego na drodze cywilnej lub karnej, pomożemy skutecznie dochodzić Twoich praw z tytułu pomówienia poprzez środki masowego przekazu.  

Więcej na temat usług Internet-Image, z zakresu usuwania negatywnych opinii, komentarzy oraz innych treści, dowiesz się z filmu:


Przykładowe witryny, z których skutecznie usuwaliśmy negatywne opinie, komentarze i inne pomawiające treści:

Twój problem wizerunkowy dotyczy niewymienionego powyżej serwisu, forum internetowego, bloga, lub portalu społecznościowego? Nic straconego! Dla naszych ekspertów w dziedzinie usuwania opinii, komentarzy i innych pomawiających treści z Internetu, nie ma problemów nie do rozwiązania. Opisz nam swój problem wizerunkowy i wyślij wiadomość na info@internet-image.pl, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, lub po prostu zadzwoń pod numer 794 797 133, a my zaproponujemy skuteczne rozwiązanie kryzysu wizerunkowego.